Alates 2004. aastast oleme teinud ulatuslikke keevitustöid laevatööstustes Helsingis, Turus ja Raumas. 2006. aastast oleme laiendanud oma tegevust erinevatesse valdkondadesse (lisandusid ehitustööd nii kõrgehitistel kui ka väikeelamutes, kõrgsurve keevitustööd õlitööstustes, koristustööd ehitustel, kontorites, hotellides).   2006. aastal saime Eesti Eduka Ettevõtte AAA-reitinguga diplomi ning järgnevatel aastatel oleme säilitanud oma teenuste stabiilselt kõrget taset.   Oleme edukalt läbinud Soome tööinspektsiooni ja ehitusliidu korduvad kontrollid, mis annab tunnistust meie töö seaduslikkusest Euroopa riikides.    for website hosting solutions you may want to look some top hosting web choices, which offer best quality with top web hosting.

Tegevuse ajalugu

Tegevuse ajalugu

Alates 2004. aastast oleme teinud ulatuslikke keevitustöid laevatööstustes Helsingis, Turus ja Raumas. 2006. aastast oleme laiendanud oma tegevust erinevatesse valdkondadesse (lisandusid ehitustööd nii kõrgehitistel kui ka väikeelamutes, kõrgsurve keevitustööd õlitööstustes, koristustööd ehitustel, kontorites, hotellides).

 

2006. aastal saime Eesti Eduka Ettevõtte AAA-reitinguga diplomi ning järgnevatel aastatel oleme säilitanud oma teenuste stabiilselt kõrget taset.

 

Oleme edukalt läbinud Soome tööinspektsiooni ja ehitusliidu korduvad kontrollid, mis annab tunnistust meie töö seaduslikkusest Euroopa riikides.   

Tegevuse ajalugu
Tegevuse ajalugu
easy to use best web hosting companies solutions website hosting uk top service companies best uk top provided by this page on best website hosting providers review top companies quality becomes web hosting professional solutions top hosts for your needs. For Canadian internet hosting there is top web hosting great canada providers lists many great web site host reviews great suggest maintenance web company examples of top offers by best hosting companies uk in Great Britain area
Tegevuse ajalugu Tegevuse ajalugu Tegevuse ajalugu

Lühidalt

CLJ Services OÜ on  2004. aastal asutatud töövahendusele spetsialiseerunud Eesti ettevõte. Oleme keskendunud eelkõige Põhjamaade ehitus- ja metallitööstuse tööjõupuuduse leevendamisele.

Ettevõttest

About company

Additional details

News section

Sample galleries

Process description

Lugemist

Do I need workers?

General timeline

How to contact

Simple three step

User agreement

Kontakt

Helista ja küsi

(+372) 55 56 9809

CLJ Services OÜ

www.clj.ee

Copyright © 2012